אודותינו

לסקר את יעקב היא חברה צעירה ורעננה בעלת ניסיון רב בניהול תיקי לקוחות פרטיים, ציבוריים ועסקיים בתחומי יחסי הציבור, התקשורת, העיתונות והניו-מדיה. אנו בונים אסטרטגיה אישית מכוונת לתוצאות הכוללת בתוכה את כל אמצעי המדיה השונים, הוותיקים והחדשים כאחד, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים ייחודיים המשנים את דעת הקהל ומייצרים תוצאות משמעותיות ובעלות ערך ללקוח. שירותי החברה ניתנים על ידי אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם היוצרים העדפה ברורה בשוק תחרותי ללקוח, ליצירת תדמית חיובית ולמענה מיטבי במהלך משברים המתרחשים בהפתעה ומצריכים תגובה מיידית ונכונה. אנו דוגלים ביחס ובליווי אישי, מתן מענה לאורך כל שעות היום והלילה והתאמת המענה הנדרש לכל לקוח ולקוח בהתאם לסביבה בה הוא פועל ורוצה לפעול.  

עדי לסקר, מנכ"ל 
בעל ניסיון רב ומוכח ביחסי ציבור, דוברות, קשרי עיתונות ופעילות פוליטית לשרי ממשלה. מומחה בהתאמת אסטרטגיה תקשורתית אישית ללקוח המכוונת לתוצאות באמצעות אמצעי התקשורת השונים וחיבור עם גופי הממשל ואנשי ציבור ליצירת תוצאות ארוכות טווח.

"אני מאמין ביחס אישי ובשירות שמעניק משמעות ללקוח. אני פה כדי להעניק מהניסיון שלי תוך מתן שירות כולל שייצור ללקוח העדפה ברורה בשוק תחרותי ומשתנה בו יש צורך להתאים את האסטרטגיה כל העת לתחום הלקוח..."

© כל הזכויות שמורות

ללסקר את יעקב

משרדינו

3685223 ,ת.ד. 5598 נשר

דברו איתנו

עדי: 052-3262993

כתבו לנו

adi@laskaryaacov.co.il